PHU ELKA

Informacje o firmie

Firma PHU ELKA istnieje na rynku komputerowym od 1992 roku. Mając na uwadze zapewnienie kompleksowości współpracy oferujemy pełen zakres usług informatycznych, począwszy od usług serwisowych, poprzez konsulting informatyczny, wdrażanie nowych rozwiązań aż po tworzenie serwisów www oraz aplikacji internetowych. Firma PHU ELKA troszcząc się o najwyższą jakość usług kierowanych do swoich klientów wdrożyła i wykonuje usługi zgodnie z systemem ISO 9001:2015. Od początku swojej działalności specjalizujemy się we wdrażaniu i rozwijaniu strefy informatycznej i okołoinformatycznej w Kancelariach Komorniczych posiadając umiejętności i wszelkie szkolenia z zakresu obsługi i serwisu systemów Komornik SQL i Kancelaria Komornika.

Zespół

W chwili obecnej w działach informatycznych firmy zatrudnionych jest 13 osób. W tym 7 dyspozycyjnych serwisantów, posiadających wiedzę i umiejętności obsługi dla systemów kancelarii komorniczych. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowana kadra od wielu lat pracująca w naszej firmie. Właśnie dlatego, pracownicy firmy stanowią jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych zespołów w regionie specjalizujący się w obsłudze kancelarii komorniczych. Jesteśmy zespołem, który wykorzystuje zdobytą wiedzę i doświadczenie w celu kompleksowej i jak najlepszej obsługi swoich Klientów. Wykonujemy naszą pracę z pasją i wielkim zaangażowaniem. Staramy się być najlepsi, cały czas podnosząc nasze kwalifikacje. Staramy się zawsze służyć pomocą i doradztwem, by w pełni spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Nasze referencje

O naszym doświadczeniu i profesjonalizmie świadczy fakt, że z naszych usług korzysta ponad 300 kancelarii komorniczych na terenie całej Polski, z którymi jesteśmy związani umowami.

Obecnie nasze usługi w 90% wykonywane są zdalnie z wykorzystaniem systemów zdalnej obsługi i sieci internet, co pozwala nam na serwisowanie dużej ilości kancelarii, jednocześnie obniżając koszty usług. Zaletami tego typu rozwiązania są obniżone koszty dojazdu oraz zwiększa możliwości i przyśpiesza wykonywanie usług co w efekcie pozwala nam znacznie obniżyć ceny. Gwarantujemy podjęcie serwisu w czasie nawet 4 godzin od zgłoszenia w przypadku możliwości wykonania serwisu zdalnie.