Komornik Online

Proponujemy Państwu moduł Komornik Online dla systemów Komornik SQL i Kancelaria Komornika, umożliwiający podgląd danych z wykorzystaniem przeglądarki internetowej.

Z programu Komornik Online korzystać mogą:

  • pracownicy kancelarii komorniczych (komornicy, asesorzy, pracownicy terenowi) z dostępem do danych w prowadzonych przez kancelarię sprawach egzekucyjnych,
  • wierzyciele, pełnomocnicy wierzycieli i dłużnicy z dostępem tylko i wyłącznie do spraw egzekucyjnych, w których występują.

Po wdrożeniu programu Komornik Online pracownicy kancelarii mają dostęp do danych, natomiast dłużnikom, wierzycielom i ich pełnomocnikom kancelaria może nadać uprawnienia do określonego zakresu danych tylko i wyłącznie w tych sprawach, w których są zaangażowani.

Udostępnianie danych dłużnikom, wierzycielom i ich pełnomocnikom odbywa się bezobsługowo. Dane są udostępniane automatycznie, zgodnie z nadanymi przez komornika uprawnieniami do przeglądania.

Wersja demonstracyjna systemu dostępna jest pod adresem www.komornik-online.eu/demo. Po zarejestrowaniu się otrzymają Państwo dane dostępowe.

Proszę zapoznać się z filmami przedstawiającymi system Komornik Online dla programów:

Komornik SQL Kancelaria Komornika

KORZYŚCI

  • Ułatwienie pracy kancelarii komorniczej poprzez dostęp do danych spoza
    kancelarii komorniczej.
  • Poprawa komunikacji dłużnika, wierzyciela
    i pełnomocnika z komornikiem.

Administracyjna baza serwisu Komornik-Online wpisana jest do rejestru zbiorów danych osobowych GIODO (nr księgi: 151965).
Administracyjna baza systemu Komornik-Online nie przechowuje danych osobowych, ani żadnych innych danych związanych z prowadzonymi przez kancelarie komornicze egzekucjami.